МАИЦА СО СЛОГАН И ЏЕБ

Маица со кружен изрез и долги ракави. Надворешен џеб со капак и нитна на градите. Отпечатен слоган на предниот дел. Странични шлицови на долниот дел.

399,00 MKD

Боја Црна | 3860/550

Изберете величина

  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и