МАИЦА СО ПРИНТ

399,00 ден
-25%
299,00 ден

Маица со кружен изрез и кратки ракави. Апликација на градите.

Синосива | 1887/775

Изберете величина

Овој производ е поголем од вообичаеното.

Стави во кошничка