МАИЦА СО ПРИНТ РИБАРАЊЕ

599,00 ден
-50%
299,00 ден

Маица со кружен изрез и долги ракави со манжетни. Со слоган и испакнат детаљ на градите и задниот дел.

Екру | 0962/661

Изберете величина

Стави во кошничка