МАИЦА СО ВИСОКА ЈАКА

Маица со висока јака и кратки ракави. Детаљ мек на допир.

Бела | 1198/007

649,00 MKD

Изберете величина

  • S
  • M
  • L

Стави во кошничка

Процесирај нарачка