МАИЦА НА РИГИ СО СЛОГАН

699,00 ден
-57%
299,00 ден

Маица со кружен изрез и долги ракави со манжетни. Отпечатен слоган на градите и грбот.

Светлосина | 5643/664

Изберете величина

Стави во кошничка