КУЛОТИ ПАНТАЛОНИ ОД ПЛЕТЕНИНА

999,00 MKD
-40%
599,00 MKD

Плетени килоти со еластичен колан и прилагодливи врвки на предниот дел.

Светла екру | 3471/501

Изберете величина

  • 18-24 месеци (92 cm)
  • 2-3 години (98 cm)
  • 3-4 години (104 cm)
  • 4-5 години (110 cm)

Стави во кошничка