КРАТОК БЛУЗОН СО ИСПАКНАТ СЛОГАН

799,00 ден

Блузон со долги ракави и кружен изрез. Ребрести рабови и отпечатен слоган со испакнат детаљ на предниот дел.

Боја: Екру | 9805/600

Изберете величина

Стави во кошничка