Види ги сите

КОШУЛА СО ТАНТЕЛА

Тесна кошула со јака, долги ракави и предно закопчување.

Ова парче облека е без постава.

2.590,00 MKD

Боја Црна | 4786/304

Изберете величина

 • XS
  Слични производи 
 • S
 • M
 • L
 • XL
  Слични производи 
 • XXL
  Слични производи 

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и