КОШУЛА СО ВЕЗ

Кошула со V-изрез и долги ракави со спуштени раменици и манжетни. Асиметричен долен раб со странични шлицови. Контрастен вез.

Светлосина | 4786/243

1.990,00 MKD

Изберете величина

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка