КОРЕКТОР

599,00 ден

Кремаста, привлечна формула која лесно се меша. Овој производ со средна покривност која може да се надополни, има сатенска завршница, обезбедувајќи блескав сјај. Достапен во 18 нијанси за совршено да ја надополни нашата основа.

ИСТАКНАТИ

Променлива покривностЛесна завршница

ПРОИЗВЕДЕНО ВО ИТАЛИЈА

Боја: Warm - 923 | 4130/142

Стави во кошничка