КОНТРАСТНИ ПЛИШЕНИ ПАНТАЛОНИ СО ШЕВОВИ

Плишени панталони со еластичен колан и приспособливи врвки. Предни џебови и задни надворешни џебови во контрастна боја. Ребрести манжетни на долните рабови.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 65% органски памук.

999,00 MKD

Боја Екру | 4873/773

Изберете величина

  • 6 years (116 cm)
  • 7 years (122 cm)
  • 8 years (128 cm)
  • 9 years (134 cm)
  • 10 years (140 cm)
  • 11-12 years (152 cm)
  • 13-14 years (164 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и