КОНТРАСТНА ПЛЕТЕНА ПОЛО МАИЦА

Поло маица изработена од предена памучна ткаенина. Има јака во V-изрез со преклоп. Кратки ракави. Ребрести рабови.

1.590,00 MKD

Боја Небесносина | 2632/302

Изберете величина

  • M
  • L
  • XL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и