КОМПЛЕТ 3 ВО 1 MANIFESTO СТИК

1.490,00 ден

Овој комплет вклучува 3 во 1 стикови на Manifesto, мултифункционални стикови во боја со формула на хијалуронска киселина. Оваа кремаста формула може лесно да се нанесе на образите, усните, очите и телото, со моментален ефект на хидратација. Офталмолошки тестирани.

ИСТАКНАТИ

ХидратантноСодржи хијалуронска киселинаЛесна завршницаПроменлива покривност

ПРОИЗВЕДЕНО ВО ИТАЛИЈА

4280/002

Стави во кошничка