КОМПЛЕТ © MARVEL

1.290,00 MKD

Дводелен плишен комплет. Блузон со заоблен изрез и долги ракави. Ребрести рабови. Панталони со еластичен појас. Манжетни на ногавиците. Принт © MARVEL.
Ова пакување е неделиво и мора целосно да се врати.

Песок | 7878/507

Изберете величина

  • 9-12 месеци (80 cm)
  • 12-18 месеци (86 cm)
  • 18-24 месеци (92 cm)
  • 2-3 години (98 cm)
  • 3-4 години (104 cm)
  • 4-5 години (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка