КОМПЛЕТ ФРОТИРНА МАИЦА И БЕРМУДИ

999,00 ден

Дводелен комплет. Маица со рамен изрез и прерамки со панделка. Контрастни рабови. Бермуди со еластичен колан и предна врвка. Контрастни рабови.
Пакувањето е неделиво и мора целосно да се врати.

Боја: Жолта | 1044/517

Изберете величина

Стави во кошничка