КОМПЛЕТ РЕБРЕСТИ МАИЦА И БЕРМУДИ БЕЗ ШЕВОВИ

999,00 ден
-50%
499,00 ден

Дводелен комплет. Ребрести маица со рамен изрез и прерамки. Бермуди со еластичен колан.
Пакувањето е неделиво и мора целосно да се врати.

Лимета боја | 2236/311

Изберете величина

Стави во кошничка