КОМПЛЕТ ПЛИШЕН БЛУЗОН НА РИГИ И БЕРМУДИ

1.190,00 ден
699,00 ден

Дводелен комплет. Блузон со кружен изрез и долги ракави. Ребрести рабови. Детаљ на извезен слоган на предниот дел. Бермуди со еластичен колан. Надворешен џеб на задниот дел.

Екру | 9000/667

Изберете величина

Стави во кошничка