КОМПЛЕТ НА РИГИ

1.190,00 MKD
-41%
699,00 MKD

Дводелен плишен комплет. Блузон со кружен изрез и долги ракави. Ребрести рабови. Етикета однапред. Панталони со еластичен колан. Со манжетни на ногавиците.
Ова пакување е неделиво и мора целосно да се врати.

Морнарско-сина | 6224/911

Изберете величина

  • 3-6 месеци (68 cm)
  • 6-9 месеци (74 cm)
  • 9-12 месеци (80 cm)
  • 12-18 месеци (86 cm)
  • 18-24 месеци (92 cm)
  • 2-3 години (98 cm)
  • 3-4 години (104 cm)
  • 4-5 години (110 cm)

Стави во кошничка