КОМПЛЕТ МАИЦА СО ЧАДОР И БЕРМУДИ

799,00 ден
-37%
499,00 ден

Дводелен комплет. Маица без ракави со кружен изрез. Преден дезен. Брановиден шев. Бермуди со еластичен колан и предна врвка.

Боја: Неонско-розева | 0722/565

Изберете величина

Стави во кошничка