КОМПЛЕТ МАИЦА БЕЗ РАКАВИ И БЕРМУДИ СО ДЕЗЕН

799,00 ден
-50%
399,00 ден

Дводелен комплет. Маица без ракави со кружен изрез. Еластичен детаљ со панделка на долниот дел. Бермуди со еластичен колан и предна врвка.

Неонско-розева | 1880/651

Изберете величина

Стави во кошничка