КОМПЛЕТ БЛУЗОН И ВЕЛОСИПЕДСКИ ХЕЛАНКИ

799,00 ден
699,00 ден

Дводелен комплет. Блузон со кружен изрез и долги ракави. Предна апликација. Ребрести рабови. Велосипедски хеланки со еластичен колан.

Боја: Бела | 0257/615

Изберете величина

Стави во кошничка