КОМПЛЕТ БЛУЗОН И БИЦИКЛИСТИЧКИ ШОРЦЕВИ

1.190,00 ден

Дводелен плишен комплет. Блузон со кружен изрез и долги ракави. Ребрести рабови. Гумирана ознака на градите и шевови. Бициклистички шорцеви со еластичен колан. Гумирана ознака на предниот дел.
Ова пакување е неделиво и мора целосно да се врати.

Боја: Светло портокалова | 9006/764

Изберете величина

Стави во кошничка