КОЛОР-БЛОК ДУКСЕР

999,00 MKD

Блузон со качулка, заоблен изрез и долги ракави со манжетни и преден среден џеб. Слоган на градите. Со шевови. Ребрести рабови.

Сива / Бледокафеава | 6050/560

Изберете величина

  • 9-12 месеци (80 cm)
  • 12-18 месеци (86 cm)
  • 18-24 месеци (92 cm)
  • 2-3 години (98 cm)
  • 3-4 години (104 cm)
  • 4-5 години (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка