КОЖНИ РЕТРО ПАТИКИ

2.290,00 ден

Ретро патики од 100% говедска кожа. Приспособливо врзување. Флексибилна влошка. Гумен ѓон.

КОЖА: Производ од ексклузивен материјал. Секој можен белег или варијации во боја се карактеристики кои ја потврдуваат автентичната природа на кожата.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Бела | 3470/330

Изберете величина

Стави во кошничка