КОЖЕНИ ПАТИКИ

2.290,00 ден

Патики во комбинација на овча кожа и говедска кожа. Приспособливо врзување. Постава и флексибилна влошка од 100% памук. Гумен ѓон во контрастна боја.

КОЖА: Овој производ е изработен од ексклузивен материјал. Секој можен белег или варијации во боја се карактеристики кои ја потврдуваат автентичната природа на кожата.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Бела | 3480/330

Изберете величина

Стави во кошничка