КОЖЕНИ ПАТИКИ

2.290,00 ден

Кожни патики од говедска кожа со завршница од велур кожа. Прилагодливи врвки. Флексибилна влошка. Гумиран ѓон во контрастна боја.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

КОЖА: Овој производ е изработен од ексклузивен материјал. Секој можен белег или варијации во боја се карактеристики кои ја потврдуваат автентичната природа на кожата.

Боја: Сина | 3408/430

Изберете величина

Стави во кошничка