КОЖЕНИ ПАТИКИ

2.290,00 ден
-60%
899,00 ден

Кожени патики во комбинација на материјали. Приспособливо врзување. Флексибилна влошка. Гумен ѓон.

БРОЈ 40: чевлите се достапни во број 40.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Боја: Бела | 3388/330

Изберете величина

Стави во кошничка