КОЖЕНИ ПАТИКИ

1.290,00 ден
-45%
699,00 ден

Патики од 100% говедска кожа. Приспособливо врзување. Флексибилна влошка. Гумен ѓон во контрастна боја.

КОЖА: Овој производ е изработен од ексклузивен материјал. Секој можен белег или варијации во боја се карактеристики кои ја потврдуваат автентичната природа на кожата.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Боја: Кафеава | 3372/330

Изберете величина

Стави во кошничка