КОЖЕНИ ПАТИКИ

1.290,00 ден
-45%
699,00 ден

Патики од контрастна говедска кожа. Приспособливо врзување. Постава од 100% памук и флексибилна влошка. Гумен ѓон.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Боја: Бела | 3352/330

Изберете величина

Стави во кошничка