КОЖЕНА МИНИ CLUTCH ТОРБИЧКА СО ЖИВОТИНСКИ ДЕЗЕН

Кожена мини clutch торбичка во зелена боја. Крут кожен дизајн со животински дезен. Прерамка за носење на рамо со метални алки. Внатрешна постава. Метално копче.

Висина x Должина x Ширина: 6,5 x 4,5 x 2 cm.

2.990,00 MKD999,00 MKD-65%

Боја: Зелена | 6882/610

Изберете величина

  • УНИВЕРЗАЛНА ВЕЛИЧИНА

Стави во кошничка

Процесирај нарачка