КАРИРАНА КОШУЛА

Кошула со јака, долги ракави, предно закопчување со нитни и предни џебови.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 80% рециклиран памук.

1.190,00 MKD

Боја Розева | 6100/163

Изберете величина

  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и