КАРИРАНА КОШУЛА СО НАЈЛОНСКИ ЏЕБ

Кошула со јака со долги ракави. Предни копчиња. Надворешен џеб на градите и отпечатен слоган.

999,00 MKD

Боја Зелена | 3182/764

Изберете величина

  • 6 years (116 cm)
  • 7 years (122 cm)
  • 8 years (128 cm)
  • 9 years (134 cm)
  • 10 years (140 cm)
  • 11-12 years (152 cm)
  • 13-14 years (164 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и