КАРДИГАН СО ВКРСТЕНА ПЛЕТКА

Плетен кардиган џемпер на преклоп со V-изрез и долги ракави. Врзување отстрана.

1.290,00 MKD

Боја Светложолта | 5536/580

Изберете величина

  • 6-9 months (74 cm)
  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и