КАПУТ СО КАЧУЛКА СО ПОЛНЕТА ВНАТРЕШНОСТ

Полнета полнета јакна со контрастно вештачко крзно и долги ракави со манжетни. Предно закопчување со вшиен патент скриен под преклоп со нитни, предни џебови и постава од вештачко крзно.

1.790,00 MKD

Боја Розева | 5644/591

Изберете величина

 • 9-12 months (80 cm)
  Слични производи 
 • 12-18 months (86 cm)
  Слични производи 
 • 18-24 months (92 cm)
 • 2-3 years (98 cm)
  Слични производи 
 • 3-4 years (104 cm)
  Слични производи 
 • 4-5 years (110 cm)
  Слични производи 

Стави во кошничка

Процесирај нарачка
 • Опцијата „Проверете ја достапноста во продавниците“ е привремено деактивирана.

може да ви се допадне и