КАПУТ СО ДВОРЕДНО ЗАКОПЧУВАЊЕ

Капут со лежерен крој, ревер јака во V-изрез, долги ракави, паспулирани џебови на колковите, внатрешен џеб, среден заден шлиц и дворедно закопчување со копчиња.

8.590,00 MKD

Боја Сина | 6393/464

Изберете величина

  • S-M
  • L-XL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и