ИЗБЛЕДЕНИ ПАТИКИ

2.290,00 ден
-60%
899,00 ден

Патики со повеќе делови и избледена завршница. Приспособливо врзување. Задни гајки на повлекување за лесно обување. Флексибилна влошка. Гумен ѓон.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Крем-боја | 3358/330

Изберете величина

Стави во кошничка