ИЗБЛЕДЕНИ ПАМУЧНИ ПАТИКИ

1.290,00 ден
-45%
699,00 ден

Избледени памучни патики. Приспособливо врзување. Постава од 100% памук и флексибилна влошка. Зајакнат гумен врв. Гумен ѓон.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Валкано бела | 3466/330

Изберете величина

Стави во кошничка