ИЗБЛЕДЕНА МАИЦА MINNIE MOUSE © DISNEY

Маица со кратки ракави и кружен изрез. Преден принт со MINNIE MOUSE © DISNEY и странични шлицови на долниот раб.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 20% рециклиран памук.

599,00 MKD

Боја Антрацит сива | 1165/722

Изберете величина

  • 6 years (116 cm)
  • 7 years (122 cm)
  • 8 years (128 cm)
  • 9 years (134 cm)
  • 10 years (140 cm)
  • 11-12 years (152 cm)
  • 13-14 years (164 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и