ИЗБЛЕДЕНА МАИЦА СО СЛОГАН

Маица со кружен изрез и кратки ракави. Преден отпечатен слоган. Странични шлицови на долниот дел. Ребрести рабови.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 15% рециклиран памук.

499,00 MKD

Боја Бледовиолетова | 3037/710

Изберете величина

  • 6 years (116 cm)
  • 7 years (122 cm)
  • 8 years (128 cm)
  • 9 years (134 cm)
  • 10 years (140 cm)
  • 11-12 years (152 cm)
  • 13-14 years (164 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и