ИЗБЛЕДЕНА КОШУЛА СО ЏЕБОВИ

Тексасна кошула со јака и долги ракави. Се закопчува со нитни на предната страна, има надворешни џебови со капаци на крадите, апликација со етикета на долниот раб и контрастни штепови.

1.290,00 MKD

Боја Сина | 8367/710

Изберете величина

  • 6 years (116 cm)
  • 7 years (122 cm)
  • 8 years (128 cm)
  • 9 years (134 cm)
  • 10 years (140 cm)
  • 11-12 years (152 cm)
  • 13-14 years (164 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и