ЕЛЕК СО КАЧУЛКА WATER REPELLENT

1.190,00 ден
-49%
599,00 ден

Елек без ракави, изработен од посебна water repellent ткаенина. Висока јака и качулка. Предно закопчување со нитни. Предни џебови со поларна постава. Поларна постава.

Екру | 5992/562

Изберете величина

Стави во кошничка