ЕЛЕГАНТНО САКО

Сако со ревер јака и долги ракави. Предни џебови со капаци. Дворедно закопчување со копчиња.

Црна | 1255/005

2.690,00 MKD

Изберете величина

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка