ЕДНОБОЈНИ ПАТИКИ

Еднобојни патики од повеќе делови. Задна гајка на повлекување за лесно облекување. Со врзување. Дебел гумен ѓон.

STARFIT®- Флексибилна техничка влошка од полиуретанска пена за поголема удобност.

1.790,00 MKD

Боја Црна | 6325/830

Изберете величина

  • EU 22 (13,5cm)
  • EU 23 (14,5cm)
  • EU 24 (15cm)
  • EU 25 (15,5cm)
  • EU 26 (16,5cm)
    Слични производи 
  • EU 27 (17cm)
    Слични производи 

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и