ГУМИРАНИ РАМНИ ЧИЗМИ

Гумирани рамни чизми достапни во неколку бои. Ногавица до колена. Ребрест ѓон.

AIRFIT®. Флексибилна техничка влошка од латекс пена за поголема удобност.

Висина на ѓон: 4,3 cm.

Црна | 3007/610

3.290,00 MKD-50%1.590,00 MKD

Изберете величина

  • EU 35 (22,8cm)
  • EU 36 (23,4cm)
  • EU 37 (24,0cm)
  • EU 38 (24,6cm)
  • EU 39 (25,3cm)
  • EU 40 (26,0cm)
  • EU 41 (26,6cm)
  • EU 42 (27,3cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка