ГИНГАМ КАРИРАН ФУСТАН

Фустан со кружен изрез и кратки подвиткани ракави. Закопчување на задниот дел и набрани детали на долниот раб.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 70% органски памук и 25% рециклиран полиестер.

1.290,00 MKD

Боја Средно-сина | 6188/167

Изберете величина

  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и