ВОДООТПОРНА ПОЛНЕТА ЈАКНА

Штепувана полнета јакна со висока јака и качулка. Со долги ракави со еластични внатрешни манжетни, странични вшиени џебови, асиметричен долен раб со еластични врвки и стопери, закопчување со патент и предни копчиња на притискање.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 50% рециклиран полиамид и 100% полнење од рециклиран полиестер.

3.990,00 MKD

Боја Кафеава / Кртова | 1255/711

Изберете величина

 • XS
 • S
 • M
  Слични производи 
 • L
  Слични производи 
 • XL
  Coming soon XL - Ќе ве информираме кога ќе го има на залиха

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и