ВОДООТПОРНА ПОЛНЕТА ЈАКНА СО ПЕРДУВИ И ПЕРЈА

Полнета јакна изработена од 50% перја и 50% пердуви. Има висока јака, качулка, долги ракави со манжетни, предно закопчување со патент скриен под преклоп со нитни, предни џебови и контрастна постава.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 25% рециклиран полиамид и 70% пердуви и перје Join Life и 30% полнење од рециклиран полиестер.

2.590,00 MKD

Боја Темна каки | 5992/588

Изберете величина

  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка
  • Опцијата „Проверете ја достапноста во продавниците“ е привремено деактивирана.

може да ви се допадне и