ВОДООТПОРНА ВАТИРАНА ЈАКНА

Водоотпорна штепувана полнета јакна со висока јака и прилагодлива качулка со еластични врвки и стопери. Има долги ракави со копчиња на притискање. Странични вшиени џебови. Прилагодлив долен дел со еластични врвки и стопери. Патент однапред.

JOIN LIFE Care for fiber: 100% рециклиран полиамид и полнење од рециклиран полиестер.

2.590,00 MKD

Боја Зелена | 4341/707

Изберете величина

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка
  • Опцијата „Проверете ја достапноста во продавниците“ е привремено деактивирана.