ВОДООТПОРЕН ПОЛНЕТ ЕЛЕК

Ватиран елек со висока јака. Предни паспулирани џебови. Предно закопчување со патент и нитни.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 65% рециклиран полиестер и 100% полнење од рециклиран полиестер.

2.590,00 MKD

Боја Портокалова | 4341/710

Изберете величина

  • XS-S
  • M-L

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и