ВОДООТПОРЕН ПОЛНЕТ ЕЛЕК

Ватиран елек со висока јака. Предни паспулирани џебови. Предно закопчување со нитни.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 50% рециклиран полиамид и 100% полнење од рециклиран полиестер.

3.290,00 MKD

Боја Небесносина | 3427/747

Изберете величина

  • XS-S
  • M-L

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и